Wij gaan weer 10.000 kilo pompoenen redden
Maar liefst 10.000 kilo van de pompoenen van boer Chris zijn te groot of te klein voor de supermarkt. Wij willen deze pompoenen redden. Doe jij mee?
Help jij deze verspilling mee voorkomen?
Maar liefst 10.000 kilo van de pompoenen van boer Chris uit Groesbeek zijn te groot of te klein voor de supermarkt. Bizar! Wij willen deze pompoenen redden, zodat ze niet in de container eindigen, maar lekker op jouw bord. Doe jij (weer) mee?
Wat kost dat?
De prijs van een pompoenenset van vier stuks (Butternut, Hokaido, Spaghetti en Amoro) is € 8,50.
Steun boer Chris
Samen hebben we in de afgelopen twee jaar al ruim 16.000 kilo aan pompoenen gered, maar het is nog niet genoeg. Boer Chris heeft onze hulp nog steeds nodig! Daarom komen wij voor het derde jaar op rij in actie. Doe jij (weer) mee? Plaats nu je bestelling en voorkom dat ook deze pompoenen in de container eindigen.
Ophaalmoment
Het ophaalmoment is op zondag 30 oktober tussen 10:00 en 13:00 uur bij Brouwerij Frontaal in de Belcrum. Wij hopen jou daar te zien!
Ook hulp nodig?
Zit jij net als boer Chris ook met een overschot aan producten? Misschien kunnen wij jou wel helpen! Stuur ons een berichtje. Wij denken graag met je mee!
Stuur een berichtje